Czytaj więcej...

W dniu 18 listopada br. w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach odbędzie się uroczysta Gala Jubileuszowa z okazji 10-lecia Grupy EL-SIGMA. Spotkanie zaszczycą zarówno członkowie organizacji, partnerzy biznesowi, jak i szereg osobistości. Patronat na tym wydarzeniem objęły m.in. Związek Pracodawców Dystrybucji Elektrotechniki i Regionalna Izby Gospodarczej.

Czytaj więcej...

Spada liczba poszkodowanych w wypadkach przy pracy w budownictwie. Jednak praca w tej branży nadal należy do najbardziej niebezpiecznych. W ubiegłym roku życie na budowie straciło 78 zatrudnionych.

Czytaj więcej...

Kontakty między naukowcami i przedsiębiorcami będą łatwiejsze dzięki portalowi społecznościowemu Inventorum. Serwis działa analogicznie do Facebooka, a stworzyli go eksperci z Ośrodka Przetwarzania Informacji – PIB (OPI PIB), instytucji posiadającej największą bazę danych o polskiej nauce.

Czytaj więcej...

Przyszła premier Beata Szydło przedstawiła skład swojego rządu. Andrzej Adamczyk ma być Ministrem Infrastruktury i Budownictwa.

Czytaj więcej...

Lider Nowych Technologii®to autorski program, skierowany do podmiotów gospodarczych niezależnie od wielkości, wdrażających innowacyjne rozwiązania w: procesach produkcyjnych, usługach, marketingu, rozwiązaniach informatycznych, nowatorskich metodach zarządzania, edukacji, promujące nowoczesny biznes, wyróżniające się dynamicznym rozwojem.

Patronaty medialne