W dniu 18 listopada br. w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach odbędzie się uroczysta Gala Jubileuszowa z okazji 10-lecia Grupy EL-SIGMA. Spotkanie zaszczycą zarówno członkowie organizacji, partnerzy biznesowi, jak i szereg osobistości. Patronat na tym wydarzeniem objęły m.in. Związek Pracodawców Dystrybucji Elektrotechniki i Regionalna Izby Gospodarczej.

el-sigmaEL-SIGMA od dekady z powodzeniem prowadzi działalność na polskim rynku elektrycznym i elektroinstalacyjnym. Uroczysta Gala Jubileuszowa odbędzie się w Katowicach dnia 18.11. br. w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego.

Organizacja jest jedną z pierwszych grup zakupowych zrzeszających niezależne hurtownie branży elektroinstalacyjnej. Obecnie posiada ponad 100 punktów sprzedaży w całym kraju, oferujący swoim klientom najwyższej jakości produkty w doskonałych cenach. Wraz z okrągłą rocznicą istnienia władze Spółki mocno podkreślają realizację kolejnych celów biznesowych oraz zapowiadają pełną mobilizację w celu dalszego prężnego rozwoju..

Patronaty medialne