Czytaj więcej...

Grupa Medicover otworzyła w Kielcach nowe Centrum Medyczne Medi Partner.

Czytaj więcej...

Program społeczny "Dziecięcy świat w kolorach" przemierza całą Polskę, aby stworzyć małym pacjentom jak najlepsze warunki pobytu w szpitalach. Tym razem, wykreowane w ramach akcji realizowanej przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA, barwne motywy zagościły w Klinice Pediatrii, Endokrynologii, Diabetologii z Pododdziałem Kardiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. L. Zamenhofa w Białymstoku. Uroczysta prezentacja artystycznie odmalowanej placówki odbyła się 25 listopada 2014 r.

Czytaj więcej...

Za nami dwudziesta pierwsza odsłona akcji społecznej "Dziecięcy świat w kolorach". Tym razem ekipa Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka SA odnowiła i ozdobiła bajecznie kolorowymi motywami Oddział Dziecięcy Szpitala Powiatowego w Golubiu-Dobrzyniu. Uroczysta prezentacja pomieszczeń, w których na stałe zagościły prawdziwie tropikalne klimaty, odbyła się 17 grudnia 2014 r.

Czytaj więcej...

5 maja 2014 r. w Warszawie rozpoczęła działalność kolejna wielospecjalistyczna placówka Centrum Medycznego ENEL-MED. Oddział Promenada mieści się w Centrum Handlowym Atrium Promenada.

Patronaty medialne