Czytaj więcej...

Od lipca linię nowoczesnych tynków dekoracyjnych TAURUS uzupełni tynk silikonowy. Dołączy on do tynków akrylowego, silikatowo-silikonowego oraz masy podkładowej, które zadebiutowały na rynku w zeszłym sezonie, zdobywając uznanie nie tylko wykonawców ale przede wszystkim użytkowników końcowych. Tynk silikonowy dołączy do rodziny TAURUS jako dopełnienie oferty o artykuł charakteryzujący się ponadprzeciętną odpornością na zabrudzenia. To właśnie tego typu produkty coraz częściej wybierane są do wykonywania powłok elewacyjnych.

Czytaj więcej...

Płynny,  silnie skoncentrowany środek czyszczący do usuwania glonów i grzybów na murach, elewacjach oraz innych powierzchniach na zewnątrz budynków. Gotowy do użycia (nie wymaga rozcieńczania).

Czytaj więcej...

Elementem wyróżniającym nowe produkty firmy Röben jest z pewnością ich lico. Cegły mają nieregularną chropowatą powierzchnię, pełną uwypukleń i wgłębień, kojarzącą się ze starymi murami.

Czytaj więcej...

Efektywność. Wytrzymałość. Natura. Innowacyjność. Powyższe słowa najlepiej oddają charakter nowego produktu firmy STEICO – drewna klejonego warstwowo z fornirów LVL (Laminated Veneer Lumber). Ten innowacyjny materiał będzie produkowany w Polsce już od lipca 2015 r. Linia produkcyjna w Czarnej Wodzie o powierzchni ok. 25 000 m2 to nowy powód do dumy. Wydajność linii na poziomie ok. 100 000 m3 LVL rocznie stawia Polskę w ścisłej czołówce światowej. Będzie to jednocześnie najnowocześniejsza hala do produkcji drewna LVL na świecie.

Czytaj więcej...

Firma EL-PUK posiada w swojej ofercie metalowe uchwyty kablowe, które spełniają wymagania E-90, oraz uchwyty kablowe wykonane z poliamidu.

Patronaty medialne