Czytaj więcej...

Od 1 lipca w miejsce abonamentu RTV ma wejść w życie nowa opłata audiowizualna doliczana do rachunku za prąd. Od każdego punktu poboru prądu energii ma być pobierane 15 zł miesięcznie. Koszty poniesie wiele firm, nawet te, które nie mają radia ani telewizora, a najbardziej będą dotknięci ci przedsiębiorcy, którzy mają jakąkolwiek infrastrukturę zasilaną energią eklektyczną. Będzie to dla nich po prostu nowy podatek.

Czytaj więcej...

Portal FunduszeEuropejskie.gov.pl to źródło aktualnych i przystępnych informacji o funduszach unijnych na lata 2014-2020.

Czytaj więcej...

Na energooszczędne budynki użyteczności publicznej Narodowy Fundusz przeznacza 290 mln zł z programu Lemur. 19 października 2015 r. ruszyła druga edycja programu. Samorządy, które planują budowę nowych obiektów, będą mogły otrzymać dofinansowanie za wyższe standardy energooszczędności.

Czytaj więcej...

20 października rząd podjął uchwałę w sprawie sfinansowania programu przebudowy i modernizacji Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Dane o zmianach cen w budownictwie, zebrane w badaniu przeprowadzonym przez GUS w lutym 2015 r. w wybranych podmiotach prowadzących działalność z zakresu budownictwa dla przychodni rejonowych.

Patronaty medialne