Firma TELENOT wprowadziła na rynek innowacyjną linię czujek ruchu comstar VAYO, które łączą w sobie funkcje wykrywania ruchu i ciekawy design, wyrażający się w szerokiej palecie kolorystycznej. Montaż czujki comstar VAYO firmy TELENOT jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcemy mieć pewność, że w budynku nikt nie narusza naszej prywatności oraz jeśli chcemy, aby widoczne elementy systemu alarmowego były wykonane estetycznie i pomysłowo, a zarazem w naszym ulubionym kolorze.

budownictwomedyczne.plNowoczesne urządzenie comstar VAYO firmy TELENOT przeznaczone jest do monitoringu pomieszczeń. Czujka ruchu posiada wbudowany układ optyczny, dzięki któremu wykrywa podczerwone promieniowanie cieplne, które emituje między innymi ciało ludzkie. Aby zapewnić jak najlepszą wyrazistość sygnałów i uniknąć fałszywych alarmów, optyka lustrzana dzieli monitorowany obszar na sektory. Urządzenia dostępne są w różnych wersjach stylistycznych, więc każdy może wybrać dowolną obudowę czujki. Dzięki innowacyjnym czujkom firmy TELENOT możemy pozwolić sobie na system alarmowy, który będzie dbał o nasze bezpieczeństwo, a jednocześnie będzie elementem dekoracyjnym wnętrza.

Czujka ruchu comstar VAYO firmy TELENOT

Czujka ruchu firmy TELENOT funkcjonuje w technologii przetwarzania sygnału TRAP. Czujka ruchu firmy TELENOT funkcjonuje w technologii przetwarzania sygnału TRAP, co eliminuje błędne alarmy. Nowoczesna technologia pozwala na bardzo precyzyjną detekcję. Dzięki temu kryteria uruchamiające alarm są dokładnie odróżniane od zakłóceń. Czujki typu comstar VAYO są przystosowane do ręcznej regulacji czułości. Pamięć alarmów umożliwia stwierdzenie, które czujki wygenerowały alarm, a które nie. Nad sprawnością urządzenia czuwa autotest, sygnalizujący usterki działania.

Czujka ruchu comstar VAYO dual firmy TELENOT

Czujki dualne comstar VAYO, łącząc technologię pasywnej podczerwieni z technologią mikrofalową, potrafią rozdzielić prawdziwe zagrożenie i fałszywe alarmy takie jak np. powolna zmiana temperatury oraz silne zawirowania powietrza. Są one przeznaczone do monitorowania pomieszczeń w skrajnie trudnych warunkach. Detektor mikrofalowy można regulować w zakresie 4 stopni czułości i tym samym optymalnie dostosować do warunków danego otoczenia. Istotne jest również, że dualna czujka comstar VAYO C10/C10 BUS posiada antymasking, wykorzystujący niewidoczne promieniowanie podczerwone. Modele comstar VAYO B/C 15 i 25 wysyłają alarm do centrali alarmowej poprzez przekaźnik, a czujka comstar VAYO B/C 15 i 25 BUS poprzez magistralę. Czujki ruchu comstar VAYO dual firmy TELENOT, podobnie jak te zwykłe, posiadają pamięć oraz mają funkcję autotestu. Różnorodność typów comstar VAYO umożliwia stosowanie najróżniejszych typów czujek w tym samym obiekcie.

Czujki ruchu comstar VAYO firmy TELENOT nie wymagają specjalnych umiejętności przy montażu. Oprócz prostej w obsłudze instalacji, urządzenia przekonują do siebie także niskim poborem prądu, co z kolei wpływa na niższy koszt energii.

Do wyboru, do koloru!

Czujka ruchu comstar VAYO firmy TELENOT jest zaawansowanym urządzeniem technicznym, ale nie oznacza to wcale, że nie można sobie z nią poeksperymentować stylistycznie. Firma TELENOT oferuje użytkownikom, obok walorów funkcjonalnych, wiele ciekawych wariantów kolorystycznych urządzenia. Na rynku dostępnych jest 16 wzorów w różnych odcieniach, tak więc każdy może wybrać urządzenie w ulubionej barwie lub dopasować model do aranżacji pomieszczenia, bez względu na to czy jest to budynek mieszkalny czy obiekt biurowy. Obudowę czujki comstar VAYO można dopasować do koloru ścian w pomieszczeniu albo poprzez ciekawy wzór przełamać monotonię wnętrza.

Czy elementy systemu alarmowego – obok ochrony – muszą psuć estetykę wnętrza? Dzięki nowemu rozwiązaniu firmy TELENOT nie ma już takiej konieczności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów firma TELENOT oferuje nowe, awangardowe rozwiązanie, które oprócz atutów funkcjonalnych wyróżnia się ciekawą oprawą estetyczną.

Patronaty medialne