Czytaj więcej...

Internet Rzeczy oferuje projektantom inteligentnych budynków przełomową szansę na dostarczenie zintegrowanych rozwiązań, które maksymalizują efektywność operacyjną i energetyczną, stymulują innowacje, rozwijają usługi zdalne oraz gromadzą wartościowe dane dla użytkowników końcowych. Internet Rzeczy jest u progu nowej przełomowej zmiany, a uczestnicy rynku kierują swoje zainteresowanie w stronę elastycznych, dobrze zabezpieczonych i oszczędnych aplikacji opartych na chmurze, które przekształcą dane dotyczące budynku w platformę podejmującą decyzje.

Czytaj więcej...

Europejski rynek inteligentnych termostatów czeka szybki wzrost z racji realizacji celów dotyczących zmian klimatycznych stawianych do roku 2020 oraz obowiązkowego certyfikowania budynków odnośnie ich efektywności energetycznej...

Czytaj więcej...

DLJM System od wielu lat specjalizuje się w nowatorskich rozwiązaniach budowlanych. Firma jest liderem w branży rozwoju i testowania najnowocześniejszych technologii zarządzania i kontroli inteligentnych budynków. Dariusz Miziński, Prezes spółki DLJM System Sp. z o.o., podczas rozmowy z Izabelą Żylińską, Redaktor naczelną portalu BudownictwoMedyczne.pl, wyjaśnił czym jest inteligentny szpital i jaką rolę spełnia w nim system BMS (ang. Building Management System).

Zastosowane, proekologiczne, niskoemisyjne systemy zarządzania energią wskazują, że kompleks budynków szpitala Vital Medic należy do najnowocześniejszych w Europie, efektywnie realizując dewizę ochrony środowiska naturalnego.

Patronaty medialne