Czytaj więcej...

5 października br., podczas Międzynarodowych Targów Medycznych WIHE 2016, odbędzie się międzynarodowa konferencja „Modernizacja szpitali i placówek medycznych”, podczas której specjaliści z Polski, Luksemburga, Niemiec, Turcji, Anglii, Belgii, Holandii, Austrii, Serbii i Stanów Zjednoczonych będą opowiadać o nowoczesnych rozwiązaniach dla placówek medycznych.

Czytaj więcej...

21 kwietnia 2016 r. w sali konferencyjnej Centrum Kompleksowej Rehabilitacji, przy ulicy Gąsiorowskiego 12/14 w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się konferencja w związku z realizacją projektu "Podniesienie efektywności energetycznej obiektów Centrum Kompleksowej Rehabilitacji".

Czytaj więcej...

13 kwietnia 2016 w ramach Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego odbędzie się konferencja „Szanse i zagrożenia dla inwestycji w służbie zdrowia” organizowana przez MTP przy współpracy z FORMED, nad którą patronat objął ZG STOMOZ, czasopismo BUILDER oraz portale medinwestycje.pl i budownictwomedyczne.pl.

Czytaj więcej...

W ramach przygotowań do VII Kongresu Stolarki Polskiej odbyło się spotkanie Rady Programowej, która odpowiada za program merytoryczny wydarzenia. Ustalono, że w tym roku uczestnicy Kongresu będą rozmawiać o perspektywach rozwoju branży stolarki budowlanej w kontekście 2021 r., o handlu elektronicznym, a także roli Internetu w budowaniu marki oraz wizerunku przedsiębiorstwa.

Czytaj więcej...

Ilość systemów fotowoltaicznych instalowanych w Polsce dynamicznie rośnie. Wiele wskazuje na to, że w roku 2016 trend ten ulegnie dalszemu nasileniu. Jednak jest to wciąż rynek młody, na którym ważna jest wymiana doświadczeń oraz podnoszenie umiejętności przez projektantów oraz instalatorów systemów PV.

Patronaty medialne