Czytaj więcej...

Nowoczesne technologie, innowacyjne rozwiązania w obszarze chemii budowlanej, udoskonalanie technik wykonawczych i doradczych – praca fachowego glazurnika wymaga ciągłego pogłębiania wiedzy i śledzenia wszystkich, branżowych nowości. W Białymstoku spotkaliśmy się z wykonawcami, dla których profesjonalizm to wartość nadrzędna w pracy zawodowej i wspólnie, dzieląc się doświadczeniem, konfrontowaliśmy teorię z codzienną praktyką w pracy glazurnika.

Czytaj więcej...

Deficyt wiedzy technologicznej, trudność z nadążeniem za nowościami i rosnąca ilość pseudo specjalistów – to problemy, z którymi boryka się dziś branża parkieciarska. Naprzeciw nim wychodzi PPG Deco Polska, proponująca wszystkim wykonawcom wsparcie szkoleniowe i program certyfikujący Domalux Professional.

Czytaj więcej...

Podczas spotkań, na które zaproszeni są wszyscy instalatorzy urządzeń grzewczych, eksperci marki Junkers zaprezentują nowe regulacje prawne i zmiany w ofercie Junkersa związane z wprowadzeniem dyrektywy ErP. Instalatorzy dowiedzą się także, jakie obowiązki nakłada na nich nowe prawo. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Czytaj więcej...

Już od jutra po raz czwarty Oddział Stołeczny Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa przy udziale firm SMAY Sp. z o.o., BSH Technik Polska Sp. z o.o., Belimo Siłowniki S.A. oraz Venture Industries Sp. z o.o. organizuje warsztaty szkoleniowe "Projektowanie Wentylacji Pożarowej". Tym razem warsztaty odbędą się w Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.

Czytaj więcej...

W 2015 r. frima Emiter sp. z o.o. organizuje w Katowicach cykl szkoleń "Okablowanie strukturalne Emiter Net", których celem jest przekazanie wiedzy teoretycznej związanej z normami dotyczącymi okablowania strukturalnego miedzianego i światłowodowego, oraz praktycznej pozwalającej samodzielnie terminować złącza w panelach oraz gniazdach RJ45.

Więcej artykułów…

  1. EKO era w budownictwie

Patronaty medialne